Kapat

Money Robot Sumbitter En İyi SEO Programı

Anasayfa SEO Money Robot Sumbitter En İyi SEO Programı
money-robot
100% Ortalama Puan

Güvenilir mi?

En iyi seo programını inceledik ve uzun zamandır kullandığımız için sizlere güvenle kullanabilmeniz için öneriyoruz.

Güvenlimi
%100
Organikmi
%100
Garantilimi
%100
SEO
%100

Herkese merhabalar! Bu içeriğimiz de ise en iyi seo programı hakkın da bilgiler vereceğiz. Web siteleriniz için artık SEO yapmak çocuk oyuncağı olacaktır. Üstelik her şeyi tam otomatik zamanlayarak kolayca başarabileceksiniz.

İlk Sayfa Garantili SEO Çalışması Nasıl Yapılır ?

Money Robot Submitter seo çalışmalarınızı tam otomatik zamanlama özelliği ile yapmanıza olanak sağlayan profesyonel bir seo programıdır. Bu program sayesin de, doğal ve organik bir biçim de web sitenizin hedef anahtar kelimelerini  ilk sayfaya getirebilirsiniz. Kullanımı oldukça basit ve taktiksel bir biçim de kullanıldığı takdir de, hiç bir sorun yaşamadan aylar içerisin de dilediğiniz anahtar kelimeleriniz de ilk sayfaya girebileceğiniz anlamına geliyor.

Peki ya kimler bu yazılımı kullanıyor ve neden en iyi seo programı diyoruz.
 • Web sitesi sahipleri.
 • Medya ve Haber siteleri.
 • Ajanslar.
 • SEO çalışması yapan ajanslar.
 • Büyük Şirketler.

Bildiğiniz gibi SEO çalışmaları için seo uzmanları ve seo ajansları aylık en az 1500-3000 tl arasın da fiyat istemektedirler tabi ki bu sektör yoğunluğu ve anahtar kelime hacmine göre 10.000 – 20.000 tl aralığına kadar yükselebiliyor. Her ay bu kadar para ödemek yerine  aylık sadece 67$ ödeyerek ve hiç bir seo bilginiz olmadığı halde profesyonel bir seo çalışması yapmak ve tüm kontrolün sizin eliniz de olması oldukça iyi olmaz mıydı? Elbette daha iyi olur!

Bahsetmiş olduğumuz en iyi seo programı money robot submitter tamamen yapay zekaya dayalı bir insan biçimin de çalışmalarınızı yürütüyor. Yani daha açık anlatmak gerekirse, sanki siz bilgisayarınızın başın da oturup seo çalışmasını kendiniz yapıyorsunuz gibi düşünebilirsiniz. (Kendimiz de bünyemiz de bulunan diğer sitelerimiz için uzun zamandır kullanıyoruz ve çok zor olan anahtar kelimeler de ilk sayfaya girmek üzereyiz.)

Yazılım sayesin de toplu ve zamanlıyıcı bir biçim de tam otomatik aşağıda ki maddeler de bulunan web platformlarına tam otomatik zamanlayıcı ile sitelerinizin  anahtar kelime bazlı seo çalışmalarını yapabiliyorsunuz.

 • Web 2.0 Blogları
 • Sosyal Ağ Siteleri
 • Sosyal İmleme Siteleri
 • Web Dizinleri
 • Wiki Makaleleri
 • Haber Bültenleri
 • Makale Dizinleri
 • Web 2.0 Profilleri
 • Forum Profilleri
 • RSS

Üstelik yukarı da belirttiğimiz Link inşası yapmanız için yazılımın kendi içerisine tanımlanmış 5300+ kayıtlı hazır gönderimini yapabileceğiniz siteler mevcut.

en iyi seo programı

Peki ya neden öneriyoruz?
Money Robot Submitter programını kullanmak güvenli mi?

Kesinlikle hem sizin için hem websiteniz ayrıca bilgisayarınız için oldukça güvenli. Microsoft güvenlik sertifikası mevcuttur ve tüm windows işletim sistemlerinde güvenli kullanabiliyorsunuz. Oluşturulan site profilleri otomatik oluşturulan profiller gibi değildir ve banlanmaz bunun nedeni yazılımın bir insan gibi davranması yapay zeka ile çalışma mantığıdır. Tıpkı bilgisayar başın da bir insanın oturup sitelere üyelikler açıp, eposta adreslerine girip üyelikleri onaylayıp ve daha sonra sitelere içerikler gönderme şeklin de çalışmaktadır. Tamamen organik ve yapay zeka üzerine kurulu herkesin tercih ettiği bir yazılımdır.

Yazılım tek bir tarayıcı üzerin den üyelikler oluşturmaz, Google Chrome, Firefox, Internet Explorer tarayıcıları ile insan davranışları ile çalışır tüm linklemeleri, içerikleri ve gönderme işlemleri yapay zeka ile sorunsuz bir şekil de gerçekleştirir.

Money Robot Submitter Neler Yapıyor? Bize Kazancı Ne?

Önermiş olduğumuz en iyi seo programı  aşağıda ki tüm işlemleri sizin yerinize yapıyor daha ne yapsın.

Yazılımı çalıştırdığınız zaman ayarları yaptıktan sonra, bünyesinde bulundurduğu tüm web sitelerine yapay zeka özelliği ile erişim sağlayarak, sizlerin yapması gereken tüm işlemleri tamamen kendisi yapıyor.

 1. Siteler için üyelikler oluşturuyor ve eposta adreslerine girip üyelikleri doğruluyor (hepsini kendisi yapıyor).
 2. Yazılım içerisine eklemiş olduğunuz ve hedef anahtar kelimelerinizi linklediğiniz makaleleri sitelere otomatik olarak giriş yapıp kendisi ekliyor ve yayınlıyor.
 3. Keyword ReSearch Tools sayesin de, en yüksek aranma hacime sahip olan anahtar kelimeleri bulabiliyorsunuz. ( En çok hit alacağınız konular üretebilmeniz için mükemmel bir araç.)
 4. Captcha doğrulamalarını kendisi yapıyor (İsterseniz, ek olarak özel captcha doğrulama servisi ) kullanmanıza olanak sağlıyor.
 5. Yazılımın yayınlama ayarlarını, yayın zamanlamalarını ayarladıktan sonra haftalarca hiç durmadan çalışabilir. Siz dışarıya çıkıp keyfinize bakın, yazılım sizin yerinize ayarlamış olduğunuz zamana göre aylarca düzenli bir biçim de sitenizin seo çalışmalarını yürütsün.

Tam anlamıyla, 100 tane seo çalışanının yaptığı işleri, bu yazılım sayesin de bilgisayarınızı açık bırakarak, zamanlayıcı özelliği sayesin de “organik” bir biçim de seo çalışmasınızı yaparak, ilk sayfaya getirebiliyorsunuz. En iyi seo programı olmasının asıl nedeni tamamen organik bir biçim de işlemleri hallediyor olmasıdır.

Ne amaç için kullanmalısınız?
 • Web sitenizin bütün anahtar kelimelerinizi ilk sayfaya getirmek için.
 • YouTube videolarınıza seo çalışması yaparak ilk sıralara getirmek için.
Oldukça etkileyici öyle değil mi ?

Kullanımı oldukça basit ve bir kaç tıkla Haftalara veya Aylara bölünmüş olarak seo çalışmanızı başlatabilirsiniz. Peki ya yazılımı nasıl kullana bilirsiniz?

en-iyi-seo-yazılımı

Programın arayüzün den New Camping’e tıkladıktan sonra karşınıza böyle bir ekran gelecektir. Burada ki sağ tarafta gördüğünüz kısım “Yoğun Anahtar Kelimeler” için kullanılan SEO Stratejisidir. Üst kısım da bulunan sekmeden anahtar kelime yoğunluğunuza göre, bu ayarları değiştire biliyorsunuz. Görüldüğü gibi ortada olan dolar işaretli icon sizin sitenizi gösteriyor. Burada görmüş olduğunuz mükemmel link inşası sayesin de doğal ve organik bir biçim de seo çalışmalarını yapıyor.

Money site url: bu kısma 3 adet link ekleyin benim eklediğim gibi yapabilirsiniz. İlk olarak sitenizin normal linkini ekleyin, daha sonra siteniz de bulunan bir kategorinin linkini ekleyin ve sonrasın da bir adet siteniz de bulunan içerik linkini ekleyin.

Keywords to rank for: Burası seo çalışması yapacağınız anahtar kelimelerinizi soruyor, burada kritik olan nokta sadece 3 adet anahtar kelimenizi giriceksiniz daha sonrası için jenerik anahtar kelimeler eklemeniz bunu yapmamızın amacı tamamen doğal ve organik görünüp “SPAM” cezası almamanızdır.

Örnek şu şekil de ekleyeceksiniz. (Biz örnek olarak anahtar kelimelerimiz için seo’yu seçtik). Burada ki asıl kritik nokta ise  3 Adet anahtar kelimenizi ekliyorsanız, 7 adet de jenerik anahtar kelime ekleyeceksiniz. Tamamen anahtar kelime üzerine dayar döşerseniz direk spama düşersiniz. 3 Adet anahtar kelimenizi ekledikten sonra bizim gibi aşağıda ki tarz da kelimeler ekleyin.  %30 kendi anahtar kelimemiz oluyor, %70 ise jenerik anahtar kelime kullanıyoruz.

 • seo
 • seo nedir
 • seo nasıl yapılır
 • devamını okumak için tıklayın
 • buraya tıklayın
 • daha fazlası için buraya tıklayın
 • tümünü görmek için tıklayın
 • devamını gör
 • daha fazlasını incele
 • diğer konulara göz at

Yukarıda görmüş olduğunuz gibi doğru orantılı anahtar kelime yoğunluğu ayarladık. Bu sayede hızlı bir şekil de doğal bir yükseliş sağlayacağız.

Article Title: Sitelere göndereceğimiz makale başlığı oluyor.

Article Body: Özgün hazırladığımız makalemizi buraya yapıştırıyoruz.

Sağ kısımda görmüş olduğunuz Spread submission over: kısmı ise çalışmamızı kaç gün de tamamlayacağı anlamına geliyor. Boşuna en iyi seo programı demiyoruz,  burayı dilediğiniz gibi ayarlaya bilirsiniz peki ya senin önerin ne diye soracak olursanız şöyle bir yol haritası çizmek istiyorum sizlere.

Öneri.
 • Anahtar kelime yoğunluğu düşük olan kelimeleriniz için; 7 gün olarak ayarlayın.
 • Anahtar kelime yoğunluğu orta olan kelimeleriniz için; 15 gün olarak ayarlayın.
 • Anahtar kelime yoğunluğu yüksek olan kelimeleriniz için 30 gün olarak ayarlayın.

Tüm Camping ayarlarımızı tamamladığımıza göre artık Start Camping dedik ve seo çalışmamız başladı. Ara yüzümüze gelerek aşağıda ki görselde ki kısmı 7 ile 10 arasın da tutuyoruz. Bu ne anlama geliyor diyorsanız peki, aynı anda kaç web sitesi için gönderim yapacağı anlamını taşıyor. Önerimiz olarak bu ayarı 7 yapmanızdır.

seo-programı

Artık profesyonel bir şekil de yazılımımızı ayarladık ve artık SEO ajanslarına ve seo çalışması yapan freelancerlara tonlarca para ödememize gerek kalmıyor. Şöyle bir avantajımız da var, seo çalışmasını yaptırdığımız kişiler genel olarak bilerek aylarca işlemleri uzatırlar çünkü asıl amaçları sizden düzenli olarak para kazanmaktır. Freelancer çalışanlara ise güvenmek zor, nasıl bir çalışma yapıyor veya hangi sıklıkla yapıyor bilmiyoruz öyle değil mi?

Bu yazılım sayesin de tüm kontrol sizin elleriniz altında en iyi seo programı olmasının nedeni de budur. Aylık lisans almak istiyorum derseniz yazılım aylık olarak 67 dolar bir ücreti vardır. Ömür boyu lisansı almak isterseniz de tek seferlik ödeme yaparak ömür boyu kullanabiliyorsunuz 497 dolar ücreti vardır.

# Her hangi bir site sınırlaması yok dilediğiniz kadar site için kullanın.

Peki ya daha neler yapabiliriz diyorsan;

Ayarlar kısmına gelerek, özel Captcha servisi kullanabilirsiniz üyelik oluştururken doğrulama kodlarını profesyonel bir şekil de çözmesini istiyorum diyorsan burayı da kendine göre hizmet sunan servisler den capcha kod çözme sitelerin den bakiye alarak, buradan ekleyip kodları otomatik çözdüre bilirsiniz.

en-iyi-seo-ayarları

Ben 2Captcha üzerin den kendime bakiye yükledim, bu servisi kullanıyorum. Kendiniz dilerseniz diğer servisleri kullana bilirsiniz. 0.5$’a 1000 Adet Captcha kodu çözüyor oldukça makul bir fiyat 🙂

Özel proxy kullanımı:

proxy

Özel dedicated proxy satın alabilir, buraya aldığınız proxy ip:port şeklin de ekleyerek, eklediğiniz siteler için sürekli eklemeler yaptığınız da engellenmenizi önleyebilirsiniz. Yani bloglara otomatik üyelik oluşturup ekleme yapıyorsunuz, bir süre sonra diyelim ki bu siteler sizin ipnizi engelliyor sürekli üyelik açtığınız için özel proxy satın alarak bu tarz engellemeleri de aşabiliyorsunuz biz kendimiz özel 5 adet dedicated proxy kullanıyoruz fiyatı oldukça makul 10 dolar gibi bir ücret konu sonuna linki bırakacağım.

Bir diğer mükemmel özellikleri ise;

Web siteniz deki içerikleri, tüm sosyal ağlar da paylaşma olağınız. Yani facebook, google+, twitter, pinterest, digg, linkedin ve aklınıza gelebilecek en popüler sosyal ağlarda siteniz deki içeriklerinizi paylaşabiliyorsunuz. Siteniz den bir içeriğinizin linkini kopyalayıp aşağıda ki görselde ki Add your URLS kısmına yapıştırdığınız zaman, tam tamına 22 bin tane sosyal ağ üyeliklerin den içeriğinizi paylaşıyor bu mükemmel bir iş. Düşünsenize, 22 bin tane facebook, twitter ve diğer sosyal ağ hesapların dan içeriğinizin paylaşıldığını? Bu sosyal sinyaller ile hitiniz tavan yapıcak. Üstelik bu profillerin hepsi eposta ve telefon doğrulaması yapılmış.

sosyal-ağlara-gönderme

YouTube videolarınıza izlenme göndere bilirsiniz. Bu eşşsiz bir diğer özellikte mükkemeldir. 18 bin adet telefon ve eposta doğrulaması yapılmış youtube hesaplarından kendi videolarınıza izlenim gönderebiliyorsunuz, düşünsene her videona 18 bin izlenme gönderdiğini youtube kanalınız bile oldukça popüler olacaktır. ( Ayrıca, webmaster forumlarından bu özellik sayesin de youtube izlenim ticareti de yapabilme ihtimalinizin de olduğunu belirtelim ). Her hangi bir sınır yok dilediğiniz kadar videoda kullana biliyorsunuz.

youtube

Diğer özelliği ise, belirleyeceğiniz arama motorları üzerin den sitenize organik hit gönderimi sağlaya biliyorsunuz. Seo çalışmalarınızı yazılım sürdürürken, ayrıca organik hit ayarlarını yapıp çalışmalarınızı daha çok destekleyerek hızlı yükselişler elde edebilirsiniz. Saatlik olarak 50 hit ayarlayın, ve seo çalışmalarınız sürerken daha kaliteli bir etkiye sahip olsun.

organik-hit

Keyword ReSearch Tools ile siteniz için, hit alabileceğiniz konu başlıklarını analiz edin  veya kendinize özgün kullanabileceğiniz anahtar kelimeler belirleyin. Bu sayede artık siteme hit gelmiyor demezsiniz ve doğru anahtar kelimeleri seçebilirsiniz. Hem anahtar kelime yoğunluğu ayrıca anahtar kelime önerici aracı olarak kullana bilirsiniz.

anahtar kelime yoğunluğu

Oldukça etkileyici öyle değil mi? Bizler de bu yazılımı kullanıyoruz diğer web sitelerimiz için ve youtube kanallarımız için güvenle rahatlıkla kullana bilirsiniz.

Aklınıza takılan veya sormak istedikleriniz olursa konu altından sorabilirsiniz hepinize iyi çalışmalar diliyorum.

# Money Robot Submitter > https://www.moneyrobot.com/

+2000 Abone Arasına katıl

Web sitesin'den para kazanma sırrı nedir? Seo nasıl yapılır? Blog ipuçları ile site trafiğini nasıl artırırım? Seo araçlarını nasıl kullanabilirim? gibi tüm sorularınızın cevaplarını öğrenmek için, bültene abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Popüler Yazılar

  DAHA FAZLA GÖSTER